Współpraca

Potrzebujesz wsparcia graficznego Twojego projektu?
Jesteś wydawcą i poszukujesz ilustratora?
Chciałbyś spersonalizowaną ilustrację dla siebie lub kogoś bliskiego?
Szukasz osoby, która poprowadzi warsztaty plastyczne? Lub sam potrzebujesz korepetycji z programów graficznych?

Chętnie nawiążę współpracę, jestem otwarta na ciekawe inicjatywy i propozycje. Stwórzmy razem coś fajnego!

Wszystkie wiadomości kieruj na adres: [email protected]


Czym się zajmuję?

Grafika

Przeobrażam Twój pomysł w gotowy produkt, w formie książki, reklamy, e-booka, publikacji w social mediach – zawsze w atrakcyjny i dostosowany do potrzeb klienta sposób. Układam, skaluję, przekształcam, dobieram, punktuję, podkreślam, usuwam… To moja codzienność, którą bardzo lubię! Zbijam piątki z tekstem i typografią. Mam ponad 6 lat doświadczenia w projektowaniu – możesz mi zaufać!

Ilustracja

Projektowanie ilustracji to moja największa pasja. Rysuję dla starszych i młodszych, do książek i internetu, projekty komercyjne i dla siebie. Jeśli nie masz pomysłu i nie wiesz co kupić siostrzenicy na urodziny – mknę z pomocą! W mojej ofercie znajdziesz autorskie ilustracje, plakaty, portrety i inne cuda wianki. Realizuję również zamówienia indywidualne.

Dydaktyka

Lubię pracę z dziećmi. Ich pokłady kreatywności sprawiają, że i ja mam głowę pełną pomysłów na zajęcia plastyczne. Chętnie wspomogę Twoje wydarzenie przeprowadzając warsztaty z zakresu projektowania, ilustracji, czy rękodzieła.
Codziennie pracuję w oparciu o produkty marki Adobe. Illustrator, czy InDesign – pomogę Tobie opanować pracę w programach graficznych, pokażę konkretne zastosowanie i nauczę przydatnych skrótów. Zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.